sve je super osim kabine sto se ljulja i kamere jedino to nevalja ako mozete vi popravite
StreetY
1 year ago
Definitivno je ovo vizuelno najlepši mod za 539. Jedina zamerka je što nema opcije manuelnog menjača. Ali s obzirom da su ga moderi podelili za javni download nema mesta za zamerku.
Svaka čast…
sve je super osim kabine sto se ljulja i kamere jedino to nevalja ako mozete vi popravite
Definitivno je ovo vizuelno najlepši mod za 539. Jedina zamerka je što nema opcije manuelnog menjača. Ali s obzirom da su ga moderi podelili za javni download nema mesta za zamerku.
Svaka čast…
Ja bih volio imati stare traktore na farmingu 20
Ok