A magyar nótát játszó rádió az udvaron zseniális ötlet! Nem nagy dolog, de jelentősen
hozzájárul ahhoz, hogy az ember otthon érezze magát! Nekem nagyanyámékat juttatja eszembe. 🙂
A nagyfater szintén pöpec ötlet, egy-egy ‘butykos meghúzó’ vagy ‘pipázó’ animáció rengeteget dobna rajta! 🙂 Hja, és néha káromkodhatna is! :))
Cefrés hordó, eldugva hátul… Na, ez a csúcs! 🙂 Egy pálinkafőzővel kiegészíthetnéd… 🙂
Ami nem tetszik:
Nem találtam, hol alhatnék.
Se egy fia traktor, eke, borona a kezdéskor, az ég adta világon semmi…
Marad az üvegházazás kezdésnek, megoldható az elindulás, de azért meredek…
S ahogy elnéztem, még földünk sincs a kezdéskor…
(Értem én, hogy ez a magyar rögvalóság, hogy lóf@sz sincs, de ez egy játék.)
Legalább, a nagyfatert el lehetne cserélni traktorra a helyi kocsmában!
De még az sem…
Az udvar, hmmm, hogy is mondjam, hangyapöcsnyi, az eke, amit vettem, nem fért be a kapun! 😀 Ezek után, hogy forgolódjak az udvaron egy traktorral?
Azt az öreg piros traktort nem lehetne eladni a braziloknak, legalább vas árában?
A templomnak nagyon örültem, annak, hogy be tudtam menni, még jobban,
de hogy az oltár mögött azt a vén mágust találtam a ‘Fazekas Henrik’-ből,
egy pap helyett, annak már egyáltalán nem örültem. (Szerintem poénnak nem jó…)
Szó, mi szó, kiváló munkát végeztél, el kell ismerni, csak kérlek, légy egy kicsit
engedékenyebb a kezdésnél!
Vagy traktort és/vagy földet tegyél bele, kérlek, vagy a régi traktort és/vagy a nagyfatert
felvásárló brazilokat! (A cefrés hordó marad!)
Szia honved4!
Először leírom, ami tetszett:
A magyar nótát játszó rádió az udvaron zseniális ötlet! Nem nagy dolog, de jelentősen
hozzájárul ahhoz, hogy az ember otthon érezze magát! Nekem nagyanyámékat juttatja eszembe. 🙂
A nagyfater szintén pöpec ötlet, egy-egy ‘butykos meghúzó’ vagy ‘pipázó’ animáció rengeteget dobna rajta! 🙂 Hja, és néha káromkodhatna is! :))
Cefrés hordó, eldugva hátul… Na, ez a csúcs! 🙂 Egy pálinkafőzővel kiegészíthetnéd… 🙂
Ami nem tetszik:
Nem találtam, hol alhatnék.
Se egy fia traktor, eke, borona a kezdéskor, az ég adta világon semmi…
Marad az üvegházazás kezdésnek, megoldható az elindulás, de azért meredek…
S ahogy elnéztem, még földünk sincs a kezdéskor…
(Értem én, hogy ez a magyar rögvalóság, hogy lóf@sz sincs, de ez egy játék.)
Legalább, a nagyfatert el lehetne cserélni traktorra a helyi kocsmában!
De még az sem…
Az udvar, hmmm, hogy is mondjam, hangyapöcsnyi, az eke, amit vettem, nem fért be a kapun! 😀 Ezek után, hogy forgolódjak az udvaron egy traktorral?
Azt az öreg piros traktort nem lehetne eladni a braziloknak, legalább vas árában?
A templomnak nagyon örültem, annak, hogy be tudtam menni, még jobban,
de hogy az oltár mögött azt a vén mágust találtam a ‘Fazekas Henrik’-ből,
egy pap helyett, annak már egyáltalán nem örültem. (Szerintem poénnak nem jó…)
Szó, mi szó, kiváló munkát végeztél, el kell ismerni, csak kérlek, légy egy kicsit
engedékenyebb a kezdésnél!
Vagy traktort és/vagy földet tegyél bele, kérlek, vagy a régi traktort és/vagy a nagyfatert
felvásárló brazilokat! (A cefrés hordó marad!)
A legjobbakat, s köszi a térképet!
85 szazaleknal kifagyasza a game t
Valamelyik mod-od nem kompatibilis a map-al semmi baja nincs.
töltsd le az eredeti map ot Hapha cross yutube járol